Nie tylko klienci indywidualni i firmy korzystają z pomocy radcy prawnego. W naszej kancelarii prowadzimy też porady prawne dla fundacji, stowarzyszeń oraz jednostek sektora finansów publicznych. Ełk, Grajewo, Suwałki, Augustów, Giżycko, Pisz, Gołdap i Olecko stanowią podstawowy obszar działalności Kancelarii Radców Prawnych Marcin Bogdan i Wspólnicy. Często jednak działamy w pozostałych miejscowościach w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Po co jednostkom sektora finansów publicznych radca prawny?

Wykwalifikowany radca prawny jest w stanie pełnić kompleksową obsługę prawną jednostki finansów publicznych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie niezbędne do rzetelnego świadczenia usług. Radca prawny pomoże w:

  • pełnej obsłudze prawnej,
  • doradztwie w zakresie prawa zamówień publicznych,
  • pełnej obsłudze postępowań z zakresu Ustawy prawo zamówień publicznych.

Ponadto w Ełku i innych miejscowościach obsługujemy zarówno całe procesy, jak również pojedyncze sprawy sądowe dla naszych klientów. Jako kancelaria staramy się, by nasi klienci byli zawsze w pełni zadowoleni z prowadzonej przez nas obsługi. Radca prawny z naszej kancelarii pomoże klientom w sprawach z zakresu każdej dziedziny prawa.